Zapisy na lektoraty

W dniach 1-14 czerwca 2024 za pośrednictwem platformy Ms Teams odbędą się zapisy na obowiązkowe  zajęcia lektoratowe (konto na platformie Ms Teams musi być założone w oparciu o adres  mailowy z  domeny @student.atar.edu.pl, @student.anstar.edu.pl lub @student.pwsztar.edu.pl – najprawdopodobniej takie konta już posiadacie).

Zgodnie z obowiązującymi planami studiów wybieracie  Państwo jeden  z dostępnych na danym kierunku  języków obcych (wybór jak poniżej)

Administracja publiczna –  angielski, niemiecki, francuski, rosyjski
Ekonomia – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Praca socjalna – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski

Chemia – angielski (brak możliwości wyboru innego języka)

Filologia polska – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski

Grafika – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Wzornictwo – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski

Automatyka i robotyka – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Informatyka – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Elektrotechnika – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Elektronika i telekomunikacja – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Mechatronika – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Technologia i zarządzanie produkcją – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski

Położnictwo – angielski (brak możliwości wyboru innego języka)
Kosmetologia – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski
Wychowanie fizyczne – angielski, niemiecki, francuski, włoski

Aby ułatwić Państwu  wybór  poziomu zaawansowania z  języka angielskiego w dniach 15 -17 maja przeprowadzimy  na platformie Ms Teams test diagnostyczny . Do testu  przystępują  tylko osoby planujące kontynuację nauki języka angielskiego .

Jeżeli znacie już język angielski na poziomie B2, to warto zastanowić się nad wyborem lektoratu z innego języka  (nauka od poziomu A1).  Znajomość dwóch języków obcych jest na rynku pracy wartością dodaną.

W przypadki wyboru języka angielskiego prosimy o rozwiązanie testu diagnostycznego   dostępnego na stronie https://forms.office.com/e/FLcbsp5ENX?origin=lprLink
Link będzie aktywny od godz. 8:00  15 maja  do godz. 23:00  17 maja 2024.

Do wypełnienia testu konieczne jest posiadanie konta na platformie Ms Teams w oparciu o adres mailowy z  domeny uczelnianej.

Ostatnia aktualizacja: 13 maja 2024  12:45